Okna drewniane

Drewno jest jednym z najbardziej idealnych tworów natury, posiada niezwykłe właściwości, wyzwala energię i emanuje swoim naturalnym pięknem w każdej jego postaci. Okna i drzwi wykonane z tego materiału z pewnością posłużą nam wiele lat zachwycając niezmiennie swoją trwałością, jakością i naturalną urodą. W naszej ofercie znajdziecie Państwo produkty wykonane z drewna sosnowego, dębowego oraz meranti.

Oferujemy okna na profilach Świebodzińskiej Fabryki Okien:

  • Standard 68 - Okno jednoramowe z kantówki trójwarstwowo klejonej, malowane kolorem kryjącym z palety RAL lub kolorem lazurowym z katalogu transparentnych kolorów standardowych. Krawędzie skrzydeł i ościeżnic proste, wydłużona szersza uszczelka na skrzydle.
  • Softline 68 - Okno jednoramowe, z kantówki trójwarstwowo klejonej (łączonej na długości), krawędzie skrzydeł i ościeżnic zaokrąglone, malowane kolorem kryjącym z palety RAL lub kolorem z katalogu transparentnych kolorów standardowych.
  • Retro 68 - Okno jednoramowe, z kantówki trójwarstwowo klejonej, zewnętrzne warstwy nieklejone na długości, zewnętrzny profil skrzydła i ramy ozdobnie frezowany, malowane kolorem kryjącym z palety RAL lub kolorem z katalogu transparentnych kolorów standardowych.
  • Linia 78 - Okno jednoramowe, z kantówki czterowarstwowo klejonej (łączonej na długości), krawędzie skrzydeł i ościeżnic zaokrąglone, lub frezowane, w zależności od wybranego profilu podstawowego (Softline lub retro).
  • Thermo Comfort 92 - Okno jednoramowe, z kantówki czterowarstwowo klejonej (łączonej na długości), krawędzie skrzydeł i ościeżnic zaokrąglone lub frezowane, w zależności od wybranego profilu (Softline lub Retro). Malowane kolorem kryjącym z palety RAL lub kolorem z katalogu transparentnych kolorów standardowych.