Rolety zewnętrzne

 

Profesjonalny system rolet nadstawnych Vegas Revo to najnowszy produkt w kategorii osłon zewnętrznych, uniwersalny system rolet nadstawnych, wyposażony w szereg innowacyjnych rozwiązań, cechuje się niezwykłą łatwością montażu oraz wygodą eksploatacji.

Vegas Revo to nowa propozycja dla wszystkich ceniących sobie nowoczesne rozwiązania osłonowe w atrakcyjnej cenie. System został zaprojektowany na bazie wieloletnich doświadczeń i wskazówek specjalistów i praktyków branży osłonowej, z uwzględnieniem potrzeb i wymagań, jakie stawia produktom dzisiejszy  rynek.
To system stworzony przez specjalistów dla specjalistów: architektów, budowlańców, producentów oraz dystrybutorów systemów osłonowych.
Niezwykle łatwy w produkcji i przyjazny w montażu, poprzez szereg wdrożonych innowacyjnych rozwiązań, system Vegas Revo oszczędza czas potrzebny na złożenie w pełni funkcjonalnej rolety.
Przystępny cenowo i niezawodny w użytkowaniu, przyniesie satysfakcję z zakupu także końcowemu nabywcy.

System Vegas Revo pozwala na swobodną adaptację do indywidualnych potrzeb: umożliwia realizację rolet nadstawnych w pełni zabudowanych, częściowo zabudowanych od zewnątrz lub od wewnątrz oraz niezabudowanych.